W OKOLICY

WIĘCEJ INFORMACJI O OKOLICY

– OK. 150 m sklep

– Ok. 300m od Domu znajduje się kanał Łuczańsk i (Giżycki) – dobre miejsce dla miłośników wędkarstwa. Kilkaset metrów dalej – jezioro Kisajno z malowniczym Łabędzim Szlakiem pomiędzy wyspami (rezerwat przyrody) oraz licznymi wypożyczalniami sprzętu wodnego, ośrodkami z bogatym zapleczem turystycznym itp..

– Las znajduje się w odległości ok.2km.

–  Amfiteatr na plaży miejskiej w którym latem odbywają się liczne koncerty (ok.1km).

– Plaża miejska nad jeziorem Niegocin ze strzeżonym kąpieliskiem i mnóstwem atrakcji w ciągu sezonu letniego (m.in. wesołe miasteczko, skoki na gumie, pokazy, koncerty, regaty żeglarskie i wiele innych atrakcji), nad jeziorem wypożyczalnie sprzętu wodnego; w mieście liczne kawiarnie, restauracje, puby, dyskoteka – czynne do ostatniego klienta.

– Amfiteatr w Twierdzy Boyen (liczne koncerty i występy znanych gwiazd) (ok 1km)

– Most obrotowy (zabytek hydrotechniki klasy światowej), las miejski ze ścieżką edukacyjną, ruiny zamku, wieża ciśnień z pięknym widokiem na panoramę jeziora Niegocin. Koncerty organowe w pobliskim kościele ewangelickim. … więcej zdjęć z Giżycka…

– Z Giżycka można organizować wyjazdy na Litwę, do Reszla, Kwatery Hitlera, Świętej Lipki, Stańczyków k. Gołdapi (słynne wiadukty w Stańczykach) i innych ciekawych miejsc.

– warto też poświecić jeden dzień ze swojego urlopu na Mazurach i wybrać się do miejscowości Ukta ( trasa Giżycko Mikołajki Ruciane Nida ) by skorzystać z oferty wypożyczalni kajaków firmy Kajaki Centrum i wziąć udział w Spływie Kajakowym rzeką Krutynia

KONTAKT Z NAMI

Ewa Rodziewicz

11-500 GIŻYCKO
ul Żółta 13

mobile 509 712 075
telefon 87 420 72 56

e- mail eewa_77@o2.pl

MAPA DOJAZDU

PROGNOZA POGODY
Aktualnie w Giżycku
18 stycznia 2020, 21:53
Pochmurnie
Pochmurnie
3°C
aktualne ciśnienie: 1020 mb
wschód słońca: 07:41
zachód słońca: 15:46
 
Grupa Mazury na Facebook-u